Kurumsal
Dt. Yılmaz VARDAR
Hakkımızda

02.10.1966 İzmir de doğdum ilk ve orta öğrenimimi İzmirde tamamladım. 1980 yılında İzmir in köklü okullarından Atatürk lisesinde öğrenimime devam ettim ve 1983  yılında mezun olarak      E.Ü Diş Hekimliği Fakültesine girdim ve eğitimimi 1989 yılında tamamlıyarak aktif diş hekimliği hayatıma başladım. Mesleğiğimin ilk 10 yılı içerisinde çalışma hayatımında katkıları ile IMZ, DYNA, MİS implant firmalarından implant eğitimi aldım. Ayrıca KAWO, BEGO, İVOCLAR, VİVADENT, ESPE, KURAREY, CAVEX, ARDET, TROPHY, BAYER gibi firmalardan mesleğimle ilgili eğitim alarak mesleki bilgi ve becerilerimi geliştirdim. Son dönemde de BREDENT ve CAMLOG la ilgili implant ve ileri cerrahi bilgimi geliştirdim. Günümüzün teknolojisini en iyi şekilde kullanarak bilgimide geliştirmeye çalışarak mesleğimi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayım. Mesleğimin dışında sporun bir çok dalında iyi bir izleyici, otomobil ve motorsiklet sporlarıylada fırsat buldukça içiçe olmaya çalışmaktayım.

Misyonumuz


Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerimizden daha çok insanın faydalanabilmesini sağlamayı, insani ve vicdani değerlerimizden asla taviz vermemeyi, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri sunmayı, insanlığın sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamasına aracılık etmeyi, ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde hastalarımıza, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektörümüzde lider bir kuruluş olmak, hasta güvenliğini ön planda tutan, etik değerlerden ödün vermeksizin çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanarak üst düzeyde sağlık hizmetlerini, uygun ekonomik koşullarda sağlamaktır.

Değerlerimiz

Tedavi yönteminde teknolojinin bütün gereklerini yerine getirmek. Bilimsellik, dürüstlük, temizlik ve güler yüzlülüğü değişmez ilkeler olarak benimsemek. Diş Hekimliği bilgilerini tazelemek. Güncel bilgiyi, yeni teknikleri izlemek amacıyla yurt içindeki ve dışındaki kongrelere katılmak. Günümüzde, estetik diş hekimliğini yapılan tedavilerin vazgeçilmez bir unsuru olarak benimsemek. İnsan sağlığını ilgilendiren bir ortamda çalışıldığı için, dezenfeksiyon ve sterilizasyon kurallarına "en üst düzeyde" önem vermektir.

Kliniğimiz

Hizmetlerimiz
 
 
 
İletişim
     
Tel & Fax : +90 ( 232 ) 421 44 07
  : +90 ( 232 ) 421 68 50
E-mail : info@yilmazvardar.com
Adres : Mahmut Esat Bozkurt Cad. No:42
    K:1 D:1 Alsancak-İZMİR